İSTİM İstanbul Sanayi ve Ticaret Merkezi

Proje Yeri: Tuzla / İstanbul
Proje Alanı: 350000m²
Proje Tarihi: 2019

MARMARA METAL MAMULLERİ TİCARET A.Ş. mülkiyetinde bulunan arsada KADİMYAPI-BETACONS tarafından oluşturulan Ortak Girişimin gerçekleştireceği proje;

İstanbul Anadolu Yakasında küçük esnafın ihtiyaçlarını karşılayacak ve şehrin yapılanmasına destek verecek Küçük Sanayi Sitesi projesidir.

İstanbul’da şehir içinde kalan, trafik ve ulaşım sorunu yaşayan, yenilenemeyen, modernleşemeyen pek çok işletme faaliyet göstermektedir. Proje alanına giren bölgedeki işletmelerin sorunlarını ve kısıtlarını anlayarak çözüm üretmek için İstanbul Ticaret Üniversitesi ile yapılan ortak çalışma projenin en verimli kullanım şeklini belirleme konusunda referans alınmıştır.

İSTİM TUZLA PROJE

Proje alanı İstanbul İli, Tuzla İlçesi, İstasyon mahallesi, E-5 otobanı kenarındadır. İki parsel halindeki proje alanı 108 dönümdür.

Yaklaşık 270.000 m²’lik imalatın, satışa dair alanının 190.000 m2 civarında olması planlanmaktadır.

Sanayi Sitesi İçerisinde 700 adet dükkan, 2 adet antrepo alanı bulunmaktadır. Depolama alanlarının toplam metrajı 53.000 m². Civarındadır.

700 bağımsız bölümün önünde kendi otopark alanları bulunmaktadır. Ayrıca yapının en üst katında siteye hizmet veren açık otopark alanı mevcuttur.

İletişim Formu

Aydınlatma metnini okudum, anladım.