Image

İSTİM Proje Tanıtımı için Satış Ofisinde Toplandık

Yeni projemiz İSTİM İSTANBUL SANAYİ VE TİCARET MERKEZİ’nin Proje tanıtımı içim Kartal Oto Sanayi Sitesi işletme sahipleri ile Sabah kahvaltısında bir araya geldik.

Image

İstanbul'un model projesi İSTİM'in temeli atıldı

İstanbul Tuzla’da Anadolu Yakası’nın en büyük sanayi ve ticaret merkezi olarak yükselecek (İSTİM)’in temeli düzenlenen törenle atıldı.

www.emlaktasondakika.com

Image

Anadolu Yakası’nın en büyük ticari projesi İSTİM’in temeli atıldı

İstanbul Tuzla'da, Anadolu Yakası'nın en büyük sanayi ve ticaret merkezi olarak hayata geçirilecek olan İstanbul Sanayi ve Ticaret Merkezi'nin (İSTİM) temeli atıldı.

www.emlakdream.com

Image

1,5 milyar TL yatırımla Tuzla’ya İSTİM geliyor

İstanbul Tuzla’da Anadolu Yakası’nın en büyük sanayi ve ticaret merkezi olarak yükselecek İSTİM’in temeli atıldı. Kazanç ve gelecek vadeden projede, çeşitli büyüklüklerde 702 dükkân ve 55.000 metrekarelik depo yer alacak.

www.turkiyegazetesi.com.tr

Image

İstanbul Sanayi ve Ticaret Merkezi'nin temeli atıldı!

Üretim ve depolama yapan firmaların tüm ihtiyaçlarını sağlayabilecek İstanbul Sanayi ve Ticaret Merkezi’nin (İSTİM) temeli atıldı.

www.emlaksayfasi.com.tr

Image

Bilişim Vadisi İzmir'in temeli atıldı

Betacons'un yüklenicisi olduğu, Türkiye'nin sivil teknolojiler, mobilite ve girişimcilik alanlarında küresel rekabet gücünü artıracak Bilişim Vadisi İzmir'in temeli düzenlenen törenle atıldı.

www.emlaktasondakika.com

Image

1,5 MİLYAR LİRALIK PROJE

ÜLKE TV YAŞAYAN EKONOMİ

Image

BEKİR KILIÇ

A PARA